Hodinky Orient

Firma Orient Watch Co. Ltd., výrobca náramkových hodiniek, bola založená v júli 1950 v Tokiu. Ale jej história začala už v roku 1901, kedy Shogoro Yoshida, zakladateľ, otevoril veľkoobchodný sklad hodinek v Ueno, jednej z komerčných oblastí v centre mesta Tokio. Za viac ako 50 rokov od založenia firmy sa značka Orient rozšírila do celého sveta.

Hodinky celosvetovo známej japonskej spoločnosti Orient Watch Co. Ltd. - Sú pre všetkých, ktorý si cenia tovar vysokej kvality, ktorého hodnota sa s rokmi nemení. Takéto ciele si kladie spoločnosť "Orient", ktorá sa aj naďalej rozvíja, vytvára nové závody na výrobu náramkových hodiniek a nedávno zmodernizovala svoj výrobný program. V súčasnosti hodinky spoločnosti "Orient" nájdete skoro vo všetkých krajinách sveta.

Spoločnosť "Orient" vyrába kvalitný tovar, zodpovedajúci najrôznejším štýlom života a módy. Hodinky sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov (titan, ušľachtilá oceľ) a spracúvajú sa na základe najmodernejších technológií, ktoré počítajú s najrôznejšími faktormi. Hodinky sú medzi zákazníkmi obľúbené nielen pre svoju kvalitu a množstvo funkcií, ale aj pre využitie pri najrôznejších príležitostiach. Kto si už raz kúpi niektorý z ponúkaných modelov, bude aj v budúcnosti vyžadovať najvyššiu kvalitu týchto výrobkov.

Japonské hodinky ORIENT sú u nás veľmi známe. Majú dlhú tradíciu. Teraz sa Značka Orient spojila so značkou Seiko. Súčasná kolekcia zahrňuje predovšetkým rad mechanických modelov s automatickým náťahovaním, ale aj modely quartz osadené strojčekmi SEIKO. V mnohých prípadoch sú hodinky ORIENT vybavené špeciálnymi funkciami ako je ukazovateľ rezervy chodu alebo rôzne kalendáre. Výrobca pohotovo reaguje na módne trendy, ale v ponuke sú tiež úplne klasické modely. Vysoká kvalita a priaznivá cena je samozrejmosťou.


Hodinky Orient